Události / Aktuality / Vánoční přání22.12.2021 - 31.12.2021

Vážení rodiče,

dovolte nám, abychom Vám popřály jménem našim i jménem zaměstnanců školy krásné a pohodové prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2022, který se k nám blíží mílovými kroky. V tomto období si nejvíce uvědomujeme, jak je pro nás naše rodina velice důležitá a o to více nepovažujeme za klišé přát si hodně zdraví, zvláště v souvislosti s covidovou situací, která nadále v určitých podobách přetrvává. Všichni jsme se přesvědčili, že není nic důležitějšího než zdraví naše a našich nejbližších. Ať je doba jakkoli vážná, nezapomínejme na velkorysost, ohleduplnost a toleranci. Ponechme si zdravý rozum, humor a optimismus. Nechť je pro nás všechny nastávající nový rok rokem šťastným a splní se nám všechna naše toužebná přání.

Mgr. Pavla Černá a Mgr. Jaroslava Landová