Události / Aktuality / Vyhodnocení soutěže O nejhezčí vánoční perníček21.12.2018

Při dnešním Zpívání na schodech bylo provedeno vyhodnocení soutěže O nejhezčí vánoční perníček. Sešlo opravdu mnoho krásných perníkových výrobků-  srdíčka, panáčci, svícny, chaloupky i celá zátiší, a tak vybrat ty nejlepší bylo pro všechny velice těžké rozhodování. Hodnocení prováděli žáci , zaměstnanci školy, rodiče a přátelé školy. Bylo vybráno 5 nejlepších výrobků s největším počtem hlasů. Zde je výsledek:

4. místo: svícen- Daniel Moucha + svítící chaloupka- 5.třída

3. místo: Michaela Černá- panáček

2. místo: Janinka a Fanoušek Chlumeckých- chaloupka

1. místo: Pavlík Zamykal- zimní krajinka s rybníkem

Všichni účastníci soutěže obdrželi sladkou odměnu a diplom, vítěz pak šlehačkový dort.

Děkuji všem za jejich účast a těším se na další tvoření a nové nápady!

Již nyní můžete ve fotogalerii školy vidět ty nejlepší perníčkové výrobky. Stojí ,,zato,, se podívat.                                                             J.Landová, řed.