Události / Aktuality / Prvňáčci a ZOH 20185.3.2018

Ve čtvrtek 23.2.se v 1. ročníku uskutečnil projektový den Zimní olympijské hry 2018.Prvňáčci se na tento den pečlivě připravili, shromáždili řadu informací, zajímavých článků a spoustu fotografii našich úspěšných olympioniků. Společně jsme tvořili nástěnky o E. Ledecké, M. Sáblíkové, E. Samkové, K. Erbanové, M. Krčmářovi či V. Vítkové. Protože dopoledne probíhal právě hokejový zápas Česko – Rusko, fandili jsme i našim hokejistům. Následně dostali slovo naši dva malí hokejisté, kteří navštěvují HK Lev Slaný. Matyášek Hlavatý předvedl výstroj hráče i brankáře, zodpověděl i dotazy svých malých spolužáků, Románek Dračka se ukázal ve své zcela nové přilbě. Ostatní pak měli možnost si jednotlivé části výstroje vyzkoušet. V další části projektu jsme předvedli medaile a diplomy, které kluci a holky již získali ve sportovních soutěžích, vyráběli jsme si pohyblivé lyžaře z barevných papírů či brusle z brčka. Protože byl tento projektový den díky všem úspěšný, dostali prvňáčci zlaté medaile. Nikomu nevadilo, že byly jen čokoládové.